onas_g

O nas

O NAS

BLDG Doradztwo specjalizuje się w doradztwie gospodarczym i biznesowym dla przedsiębiorstw. Kompleksowo wspieramy naszych klientów w procesie wdrażania nowych produktów i usług na rynek, począwszy od projektowania koncepcji i założeń biznesowych, analizę możliwości finansowania, modelowanie procesów i opracowanie dokumentacji, aż po obsługę inwestycji, pozyskanie finansowania i wsparcie w jego rozliczeniu.

To co nas wyróżnia to głębokie przekonanie, że kluczem do sukcesu jest współpraca i partnerstwo. Aktywnie wspieramy naszych klientów w realizowanych przez nich działaniach.
Korzystając z naszej wiedzy oraz doświadczenia proponujemy rozwiązania adekwatne do zakresu inwestycji oraz opłacalne ekonomicznie. Zaangażowanie i kreatywność pozwala nam proponować rozwiązania nieszablonowe i innowacyjne, często zwiększające pakiet dostępnych możliwości finansowania dla klienta.

NASZA FILOZOFIA

“Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”

– Henry Ford

Background

POUFNOŚĆ

Relacje z klientami i partnerami biznesowymi opieramy na wzajemnym zaufaniu oraz lojalności. Mamy świadomość, że podczas współpracy niejednokrotnie uzyskujemy dostęp do tajemnicy przedsiębiorstwa oraz informacji wrażliwych, dlatego stosujemy najwyższe standardy w zakresie zachowania poufności przekazywanych informacji.

ZESPÓŁ

Nasz zespół tworzą osoby od lat związane z tematyką funduszy europejskich oraz doradztwem dla przedsiębiorstw. Posiadamy kompetencje w zakresie pozyskiwania finansowania, tworzenia modeli biznesowych, procesu inwestycyjnego funduszy wysokiego ryzyka, zarządzania strategicznego i operacyjnego, marketingu i sprzedaży oraz finansów. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej poszczególne osoby były odpowiedzialne za realizację i zarządzanie projektami unijnymi oraz ich prawidłowe rozliczenie, ocenianie wniosków o dofinansowanie i biznesplanów, prowadzenie szkoleń. Nasi eksperci posiadają uprawnienia do sprawowania nadzoru właścicielskiego w spółkach Skarbu Państwa oraz doświadczenie z członkostwa w organach nadzoru w spólkach z ograniczoną odpowiedzialnością.