Doradztwo marketingowe

doradztwo marketingowe

Kampania lead generation

Lead generation to proces zbierania danych kontaktowych potencjalnych klientów danej firmy. Dobór narzędzi i metod do generowania leadów marketingowych zależy od branży, wielkości firmy oraz grupy docelowej. W BLDG specjalizujemy się w metodach dających najszybsze efekty oraz informację zwrotną z rynku takich jak kampanie płatne na platformach Google, Facebook, LinkedIn; optymalizacja stron docelowych oraz kampanie mailingowe.

strategia marketingowa

doradztwo marketingowe

Strategia marketingowa

Opracowanie długofalowej strategii zawierającej jasno określone zasady postępowania stanowi podstawę wszelkich działań marketingowych. Przygotowanie dokumentu dobrze jest więc zacząć jeszcze przed rozpoczęciem pierwszych aktywności reklamowych i później na bieżąco wprowadzać zmiany. Nasze usługi doradcze rozpoczynamy zazwyczaj właśnie od analizy stanu obecnego i opracowaniu strategii.

 

doradztwo marketingowe

Kampania crowdfundingowa

Crowdfunding to coraz częściej stosowana przez startupy forma finansowania nowego produktu. Jest to również doskonały sposób na weryfikację założeń biznesowych i zebranie informacji zwrotnej o produkcie jeszcze przed wprowadzeniem go na rynek i rozpoczęciem sprzedaży. Korzystając z naszego know-how i doświadczenia możemy zaplanować i przeprowadzić kampanię crowdfundingową zarówno na platformach polskich (Wspieram.to, PolakPotrafi.pl) jak i zagranicznych (Kickstarter.com, Indiegogo.com).