Doradztwo technologiczne

doradztwo technologiczne

Cyfryzacja firmy​

Cyfryzacja to proces przed którym stoi obecnie wiele firm produkcyjny i usługowych. Zarządzenie procesami, dobór odpowiednich systemów i analiza potrzeb biznesowych to elementy, w których mamy duże doświadczenie.

Zespół naszych specjalistów każdorazowo analizuje problemy i procesy wewnątrz przedsiębiorstwa, by następnie dobrać najlepsze pod kątem wdrożenia rozwiązanie technologiczne.

doradztwo technologiczne

Nowy produkt technologiczny

Od pomysłu do wdrożenia produktu na rynek jest długa droga. Dokładna analiza i weryfikacja potrzeb na samym początku pozwala na określenie wszystkich potencjalnych ryzyk oraz ich wykluczenie już na etapie projektowym.

Nasz zespół specjalistów, inżynierów i programistów opracuje dla Ciebie założenia projektowe wraz z harmonogramem i planem pracy.

doradztwo technologiczne

Mapa drogowa (ADMA)

ADMA to opracowana na zlecenie Komisji Europejskiej narzędzie wsparcia europejskiego przemysłu w cyfrowej transformacji. Przygotowując mapę drogową dla naszego klienta korzystamy z tego ustandaryzowanego narzędzia tworząc ocenę dojrzałości przedsiębiorstwa oraz plan wdrożenia transformacji cyfrowej.