BLDG otrzymało Znak Jakości MSUES

W sierpniu 2018 BLDG dołączyło do elitarnego grona firm, które otrzymały Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych. Certyfikat przyznawany jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Centrum Zapewnienia Jakości Kształcenia w Małopolsce. Otrzymują go instytucje szkoleniowe oraz firmy doradcze, które pozytywnie przeszły zewnętrzny audyt weryfikujący poziom świadczonych usług.

 

Certyfikat MSUES

 

Czym jest MSUES?

Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno – Szkoleniowych – to innowacyjne narzędzie zapewniania jakości kształcenia w województwie Małopolskim. Zawierają one 20 standardów, odnoszących się do 4 obszarów. Te obszary to usługi edukacyjno-szkoleniowej, kompetencji kadry szkoleniowej, infrastruktury, organizacji i obsługi klienta oraz zarządzania jakością usług szkoleniowych.

 

Więcej informacji o Znaku Jakości MSUES na stronie: http://wupkrakow.praca.gov.pl/malopolskie-standardy-uslug-edukacyjno-szkoleniowych1

 

Co certyfikat oznacza w praktyce?

BLDG posiadając Znak Jakości MSUES spełnia kluczowe kryterium wpisu do Bazy Usług Rozwojowych, a dzięki temu nasi klienci mogą korzystać z dofinansowań na realizowane przez nas usługi doradcze. Jedną z takich dotacji jest nowy projekt Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego – „Bony Sukcesu”, który skierowany jest do sektora MŚP z małopolski. W ramach projektu MARR S.A. udzielać będzie dofinansowania na specjalistyczne usługi doradcze zgodnie ze zdiagnozowanym zapotrzebowaniem przedsiębiorstw. Przedsiębiorcy będą mogli uzyskać granty  do 20 tys. zł.

 

Więcej informacji o „Bonach sukcesu” na stronie: https://www.marr.pl/bonysukcesu/#1551773718206-ff8065a8-85b5

Masz pytania?

Umów się na konsultację i pozwól nam poznać Twoje potrzeby. Nasi eksperci dopasują najlepsze rozwiązanie dla Twojego projektu.