home
home
― aktualności, baza wiedzy ―

BLDG otrzymało Znak Jakości MSUES

26 sierpnia 2019 1 min. czytania

W sierpniu 2018 BLDG dołączyło do elitarnego grona firm, które otrzymały Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych. Certyfikat przyznawany jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Centrum Zapewnienia Jakości Kształcenia w Małopolsce. Otrzymują go instytucje szkoleniowe oraz firmy doradcze, które pozytywnie przeszły zewnętrzny audyt weryfikujący poziom świadczonych usług.

 

Certyfikat MSUES

 

Czym jest MSUES?

Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno – Szkoleniowych – to innowacyjne narzędzie zapewniania jakości kształcenia w województwie Małopolskim. Zawierają one 20 standardów, odnoszących się do 4 obszarów. Te obszary to usługi edukacyjno-szkoleniowej, kompetencji kadry szkoleniowej, infrastruktury, organizacji i obsługi klienta oraz zarządzania jakością usług szkoleniowych.

 

Więcej informacji o Znaku Jakości MSUES na stronie: http://wupkrakow.praca.gov.pl/malopolskie-standardy-uslug-edukacyjno-szkoleniowych1

 

Co certyfikat oznacza w praktyce?

BLDG posiadając Znak Jakości MSUES spełnia kluczowe kryterium wpisu do Bazy Usług Rozwojowych, a dzięki temu nasi klienci mogą korzystać z dofinansowań na realizowane przez nas usługi doradcze. Jedną z takich dotacji jest nowy projekt Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego – „Bony Sukcesu”, który skierowany jest do sektora MŚP z małopolski. W ramach projektu MARR S.A. udzielać będzie dofinansowania na specjalistyczne usługi doradcze zgodnie ze zdiagnozowanym zapotrzebowaniem przedsiębiorstw. Przedsiębiorcy będą mogli uzyskać granty  do 20 tys. zł.

 

Więcej informacji o „Bonach sukcesu” na stronie: https://www.marr.pl/bonysukcesu/#1551773718206-ff8065a8-85b5

Administratorem danych osobowych jest BLDG sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie, ul. Zabłocie 43A, 30-701 Kraków, KRS: 0000711348. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz w celach archiwalnych. Zobacz więcej informacji o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach w Naszej Polityce Prywatności.

najczęściej czytane

24 marca 2020 3 min. czytania
szybka ścieżka
― badania i rozwój ―

Szybka ścieżka 2020

21 stycznia 2020 6 min. czytania
go to brand 2020
― aktualności, dofinansowania, felieton ―

Go to brand 2020

29 lipca 2019 3 min. czytania
polskie technologie kosmiczne
― badania i rozwój, felieton ―

Szybka ścieżka dla branży kosmicznej