Usługi doradcze dla firm

Doradztwo biznesowe

Oferujemy usługi doradcze w obszarze pozyskiwania finansowania na rozwój, modelowania biznesowego, cyfryzacji, budowy produktu technologicznego oraz marketingu. 

Nasze specjalizacje

doradztwo Inwestycyjne

Finansowanie biznesu

Wspieramy klientów w pozyskiwaniu środków na dalszy rozwój działalności lub zwiększenie jej efektywności. Doradzamy w zakresie wyboru najkorzystniejszej ścieżki finansowania, przygotowujemy model biznesowy oraz komplet analiz i opracowań zwiększających szansę pozyskania inwestora, kredytu lub dofinansowania ze środków publicznych.

finansowanie biznesu
model biznesowy

doradztwo inwestycyjne

Model biznesowy

Opracowanie modelu biznesowego stanowi podstawowy element tworzenia strategii dla istniejącej firmy lub nowego przedsięwzięcia biznesowego. W BLDG mamy doświadczenie w tworzeniu modeli zarówno dla młodych firm jak i dla nowych produktów lub usług. 

doradztwo technologiczne

Cyfryzacja firmy

Cyfryzacja to proces przed którym stoi obecnie wiele firm produkcyjny i usługowych. Zarządzenie procesami, dobór odpowiednich systemów i analiza potrzeb biznesowych to elementy, w których mamy duże doświadczenie.

Zespół naszych specjalistów każdorazowo analizuje problemy i procesy wewnątrz przedsiębiorstwa, by następnie dobrać najlepsze pod kątem wdrożenia rozwiązanie technologiczne.

model biznesowy

doradztwo technologiczne

Nowy produkt technologiczny​

Od pomysłu do wdrożenia produktu na rynek jest długa droga. Dokładna analiza i weryfikacja potrzeb na samym początku pozwala na określenie wszystkich potencjalnych ryzyk oraz ich wykluczenie już na etapie projektowym.

Nasz zespół specjalistów, inżynierów i programistów opracuje dla Ciebie założenia projektowe wraz z harmonogramem i planem pracy.

doradztwo marketingowe

Kampania lead generation

Lead generation to proces zbierania danych kontaktowych potencjalnych klientów danej firmy. Dobór narzędzi i metod do generowania leadów marketingowych zależy od branży, wielkości firmy oraz grupy docelowej. W BLDG specjalizujemy się w metodach dających najszybsze efekty oraz informację zwrotną z rynku takich jak kampanie płatne na platformach Google, Facebook, LinkedIn; optymalizacja stron docelowych oraz kampanie mailingowe.

strategia marketingowa

doradztwo marketingowe

Strategia marketingowa

Opracowanie długofalowej strategii zawierającej jasno określone zasady postępowania stanowi podstawę wszelkich działań marketingowych. Przygotowanie dokumentu dobrze jest więc zacząć jeszcze przed rozpoczęciem pierwszych aktywności reklamowych i później na bieżąco wprowadzać zmiany. Nasze usługi doradcze rozpoczynamy zazwyczaj właśnie od analizy stanu obecnego i opracowaniu strategii.